TOP

To nejlepší

Vybavení do pokojíčku

od postýlek až po

jídelní stolky

Oblečení a potřeby pro vaše nejmilejší ratolesti.

První rok dítěte bude vyžadovat kvalitní oblečení pro miminka, které vyhovuje všem ročním obdobím. To znamená trička, bodyčka, tepláčky a mikiny, pyžama, kraťásky, dupačky a další kojenecká výbavička.
Hledejte oblečení z bavlny nebo co nejblíže k bavlně. Polyesterové směsi mohou být sice levnější (a ještě lépe padnoucí), ale v některých případech mohou také dráždit pokožku dítěte.

Obecně myslete na pohodlí a pohodlí. Hledejte měkké, padnoucí a odolné oblečení. Vyberte si dobře vyrobené kojenecké zboží, které vydrží časté praní. Vyhněte se také oblečení, které má visící šňůry, střapce a stuhy, kde hrozí nebezpečí udušení.

Budete potřebovat snadný způsob, jak vzít své dítě ven. Chcete skvělý každodenní kočárek? Lehký kočárek, který se složí kompaktně? Double kočárek pro dvě miminka? Nebo třeba sportovní či joggingový kočárek pro dlouhé procházky nebo běhání s miminkem? Výběr správného kočárku vám může mnohem usnadnit život.

Bezpečné autosedačka je povinná. Jakkoli může být lákavé nákup použité autosedačky – pozor. Bezpečnostní předpisy se v průběhu let měnily a vy potřebujete takovou autosedačku, která splňuje všechny aktuální směrnice. Možná také nevíte, zda došlo k nehodě použité, opotřebené sedačky a nemělo by se již používat. Zjistěte více o výběru a používání dětské autosedačky.

Skládací přenosná postýlka nebo dětská ohrádka se mohou hodit v nejrůznějších situacích. Použijte je na přenocování u babičky nebo jako bezpečné a uzavřené místo, kde si vaše miminko může hrát doma nebo na cestách. Některé postýlky mají i vestavěný přebalovací pult.

Pohodlné místo, kde můžete houpat své dítě. Houpací kolébka se hodí během všech těch nočních bdění a krmení v prvním roce vašeho miminka. Je to útulné místo k přitulení a čtení pohádek na dobrou noc.

Hlavní menu